Omega System

Budujemy spokojne przestrzenie
dla Twojej wyobraźni

Omega System

Budujemy przestrzenie
Twojej wyobraźni.

O firmie

Firma Omega System od 1991 roku zajmuje się produkcją systemów wystawienniczych i prezentacyjnych, przenośnych i stacjonarnych elementów oznakowania, systemów organizacji biur, hal i innych przestrzeni publicznych oraz wielu produktów opartych na konstrukcjach z profili aluminiowych.

W ciągu ponad 20 lat działalności zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie niezbędne, by spełniać oczekiwania naszych Klientów – realizujemy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb pod względem wymiarów oraz wykorzystanych materiałów. Proponujemy innowacyjne rozwiązania, tak by oferowany przez nas sprzęt był trwały, funkcjonalny i niedrogi. W projektowanych i tworzonych przez nas konstrukcjach stosujemy własny system profili aluminiowych opracowany przez zespół fachowców.

Omega System w liczbach

Mamy bardzo duże doświadczenie w tym co robimy

+10 000

Zrealizowanych
zamówień

+100 000

Zmontowanych
elementów

+5 000

Zadowolonych
klientów

+30

Lat
na rynku

Nie ma wyzwań niemożliwych.

W ofercie posiadamy kilkanaście autorskich rozwiązań z zakresu naszej oferty.

Kilka wzorów przemysłowych.

Innowacyjne rozwiązana patentujemy.

Jako producent dysponujemy parkiem maszynowym, umożliwiającym precyzyjną obróbkę aluminium, tworzyw sztucznych i elementów stalowych.

Własne oprzyrządowanie pozwala nam na realizację zleceń w krótkich terminach przy równoczesnej gwarancji najwyższej jakości produktów.

Polecenia

Naszą jakość potwierdzają Klienci, których zadowolenie jest dla nas źródłem satysfakcji i zachętą do doskonalenia naszej oferty.
Zapraszamy do współpracy!

 • Michał Sowa
  Omega System zrealizowała zamówienie w sposób rzetelny i terminowy, a także wykazała się dużą chęcią pomocy i doradztwa. Pracownicy firmy Omega System przez cały okres współpracy cechowali się profesjonalizmem i umiejętnością szybkiego rozwiązywania problemów oraz wątpliwości.
  Michał Sowa
  Członek Zarządu, Cukiernia Sowa sp. z o.o.
 • Remigiusz Kazimierczak
  Polecamy firmę Omega System L.Polakowski, M.Serafińska-Polakowska s.c. jako rzetelnego oraz w pełni profesjonalnego partnera w realizacji kompleksowych zadań dotyczących dostaw systemów wystawienniczych.
  Remigiusz Kazimierczak
  Zastępca Dyrektora Archiwum Państwowego we Wrocławiu
 • Piotr Apollo
  Z zadań powierzonych do realizacji firma Omega System L. Polakowski, M. Serafińska-Polakowska Spółka Cywilna wywiązała się terminowo i z należytą starannością zgodnie z ustaleniami warunków handlowych i technicznych zawartych w zamówieniach. Prace zostały wykonane sprawnie i na dobrym poziomie jakościowym.  
  Piotr Apollo
  Prezes Zarządu, TAURON Nowe Technologie S.A.
 • Sylwia Wielichowska
  Współpraca z firmą przebiegała bez zarzutu, dostarczony sprzęt odpowiadał zamówieniu i zamontowany został w ustalonych terminach. Na uwagę zasługuje wysoki poziom komunikacji z pracownikami firmy Omega - na każdym etapie - zamówienia, realizacji, montażu. Muzeum Tradycji Niepodległościowych rekomenduje Omega System jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w realizacji projektów kulturalnych.
  Sylwia Wielichowska
  Zastępca Dyrektora, Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi
 • Piotr Bojarski
  Z przyjemnością informujemy, że przedsiębiorstwo Omega System L. Polakowski, M. Serafińska-Polakowska Spółka Cywilna jako wykonawca cechuje się rzetelnością i wiarygodnością, a zlecona realizacja wykonana została prawidłowo, profesjonalnie i z zachowaniem wysokiej kultury technicznej.
  Piotr Bojarski
  Kierownik Centrum Szyfrów Enigma

Szukasz innowacyjnego rozwiązania? Znajdziemy je!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami:

omegasystem.pl
smart-wall.info – innowacyjny system mobilnych paneli SMART WALL
www.qubesystem.pl – system ram wystawienniczych QUBE
www.ekspozycja.info.pl – gabloty ekspozycyjne, systemy wystawiennicze
www.gabloty.info.pl – gabloty informacyjne
www.scianki.info.pl – ścianki wystawiennicze, parawany, zabudowy
www.oznakowanie.info.pl – systemy identyfikacji i oznakowania
www.zabudowa.info.pl – lekka zabudowa, parawany, open space
www.pylony.info.pl – pylony
www.trybunki.info.pl – lady, trybunki, stoiska promocyjno – informacyjne
www.stojaki.biz.pl – stojaki informacyjne i na druki
www.omegaanimalsport.pl – klatki transportowe

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Omega.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Omega jest zabronione.

Nie znalazłeś rozwiązania dla siebie? Wymyślimy je!

NAPISZ DO NAS!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Omega System L. Polakowski, M. Serafińska – Polakowska s.c. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych stosowanych przez administratora znajdują się w Polityce prywatności.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Omega System L. Polakowski, M. Serafińska – Polakowska s.c. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych stosowanych przez administratora znajdują się w Polityce prywatności.