Ścianka akustyczna mobilna ROUND

mobilna, skuteczna

Ścianki open space

Idealne rozwiązanie dla przestrzeni, które potrzebują poprawy akustyki.

Ścianka akustyczna mobilna ROUND

BUDOWA

 • System profili ROUND Line
 • Wykonane na stabilnych podstawach lub podstawach na kółkach
 • Płyty akustyczne z filcu PET 9 mm – 12 mm
 • Pianki akustyczne 30 mm – 90 mm
 

KOLORYSTYKA

 • Profile w standardzie anodowane są na kolor srebrny mat lub malowane są na dowolny kolor z palety RAL
 • Kolor wypełnień
  • Płyty z filcu PET – do wyboru spośród około 40 kolorów bazowych
  • Pianki akustyczne – 7 kolorów
 • Ścianki mogą być wykonane w wersji jedno lub wielokolorowej
 
WŁAŚCIWOŚCI WYPEŁNIEŃ
 
Filc PET

Reakcja na ogień

 • EN 13501-1+A1: B-s2, d0

Absorpcja akustyczna 

 • DIN EN ISO 354: Class A
 

Pianki akustyczne

Reakcja na ogień

 • samogasnący
  klasa E 13501-1:2010
 • trudnozapalny
  zgodnie z PN-EN 1021-1:2007

Absorpcja akustyczna dla pianek o grubości 50 mm – 90 mm

 • EN ISO 11654: Class A, 0.95s
Ścianka akustyczna mobilna ROUND
Ścianka akustyczna wolnostojąca ROUND

Prestiż w każdym wymiarze

 • Ścianki akustyczne ROUND można ustawiać pojedynczo, lub zestawiać ze sobą kilka ścianek.
 • Wersja na kółkach, znacząco ułatwia przesuwanie ścianek w pożądane miejsce.
 • Kolorystyka może być dowolnie kształtowana, tak, że ścianka wtopi się w każde otoczenie.
 • Pianki można układać we wzory kolorystyczne i przestrzenne.
Ścianka akustyczna mobilna ROUND
Ścianka akustyczna mobilna ROUND
Ścianka akustyczna mobilna ROUND

Wymiary

Podstawowe wymiary panelu ścianki:

 • szerokość s=70 cm x h=wysokość 200 cm
 • szerokość s=100 cm x h=wysokość 220 cm

Ścianki produkowane są na wymiar i indywidualne zamówienia (w zakresie technicznych możliwości)

Schemat

ścianka akustyczna ROUND2

Pracownicy biur utrzymanych w idei tradycyjnego open space coraz częściej narzekają na zmęczenie wynikające ze zbyt głośnego otoczenia. Hałas stanowi dość popularny bodziec występujący w otwartej przestrzeni biurowej. Stukot palców o klawiaturę, wertowanie całej masy dokumentów, konwersacje prowadzone z Klientami oraz rozmowy pomiędzy pracownikami – wszystkie te dźwięki są w stanie skutecznie uniemożliwić skoncentrowanie się i wykonywanie zadań z pełną efektywnością. Na szczęście, wraz z rosnącymi potrzebami pracowników, przychodzi również rozwiązanie. Ścianka akustyczna mobilna, wyprodukowana przez Omega System, jest w stanie sprostać wyzwaniom nowoczesnych biur. To właśnie dzięki tej pozornie prostej konstrukcji, będziesz w stanie zapanować nad hałasem w biurze i uczynić przestrzeń przyjazną pracy dla każdego członka zespołu. Chętnie wyjaśnimy Ci, co takiego czyni nasze mobilne ścianki akustyczne wyjątkowymi.

ścianka akustyczna ROUND1
ścianka akustyczna ROUND3

Projektujemy ściany mobilne akustyczne na miarę potrzeb Klientów

Inwestycja w składane ścianki akustyczne w kontekście biurowym niesie ze sobą szereg korzyści, które bezpośrednio przekładają się na poprawę komfortu pracy, a co za tym idzie efektywności zespołu. Opracowane przez nas akustyczne ściany mobilne pomagają kontrolować poziom hałasu, stanowiący istotne źródło rozproszenia oraz stresu u większości pracowników. Co więcej, jest to rozwiązanie wyjątkowo uniwersalne – ścianka mobilna akustyczna może być ustawiona pojedynczo, lub zestawiona razem z innymi ściankami, tworząc w ten sposób swoiste „pomieszczenie w pomieszczeniu”. W Omega System oferujemy również mobilne ścianki akustyczne na kółkach, których konstrukcja znacząco ułatwia ich przesuwanie w konkretne miejsce. Opcji tworzenia systemów jest tyle, ile tylko życzy sobie Klient. Pianki można układać w rozmaite wzory kolorystyczne oraz przestrzenne, właśnie w ten sposób tworząc indywidualną przestrzeń dopasowaną pod indywidualne potrzeby osób pracujących w biurze. Mobilne ścianki akustyczne produkowane są zarówno na wymiar, jak i indywidualne zamówienia w zakresie technicznych możliwości. Nie znalazłeś gotowego rozwiązania dla siebie? U nas to nie problem. Wymyślimy system specjalnie dla Ciebie!

Składane ścianki akustyczne dla Ciebie i Twoich pracowników

Akustyka w biurze odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu komfortu pracy, minimalizując przy tym hałas oraz poprawiając koncentrację pracowników. To właśnie dobra akustyka wnętrz przyczynia się do zwiększenia wskaźnika produktywności w zespole, a także redukuje poziom stresu i zmęczenia spowodowanego hałasem. Odpowiednio zastosowane mobilne ścianki akustyczne są w stanie zapewnić lepszą współpracę i komunikację w zespole, tworząc warunki sprzyjające wymianie myśli oraz pomysłów. W Omega System prezentujemy swoje własne rozwiązania akustyczne, oparte o autorskie produkty i idee członków naszej firmy. Silent System, czyli szereg produktów mających zapewnić wyciszenie w przestrzeni biurowej, to nasza odpowiedź na rosnące wymagania oraz potrzeby pracowników dużych i małych firm. Wierzymy, że pozornie proste rozwiązania, skonstruowane z najwyższej klasy materiałów, są w stanie zupełnie odmienić biurowe życie i bieg pracy. Zamów od nas składane ścianki akustyczne i przekonaj się, jak wiele może wnieść odpowiednie rozlokowanie systemów wygłuszających. Zapraszamy do kontaktu!

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

1Czy ścianka akustyczna mobilna występuje wyłącznie w jednej wersji?

Nie. Nasze ścianki akustyczne mobilne różnią się między sobą kolorem i rodzajem wypełnień. Ponadto, mobilne ścianki akustyczne mogą być wykonane w wersji jedno lub wielokolorowej. Dajemy naszym Klientom szereg opcji, zdając sobie sprawę ze zróżnicowanych wymagań. Jednocześnie cena wciąż pozostaje atrakcyjna. Naszym celem jest przede wszystkim obustronna satysfakcja z nawiązanej współpracy!

2Czy akustyczne ściany mobilne powstają na specjalne zamówienie?

Oczywiście. W Omega System podejmujemy się wielu wyzwań, w tym również indywidualnych projektów systemów akustycznych. Przekaż nam swoją wizję na mobilne ścianki do biura, a my zajmiemy się resztą. Mobilna ścianka akustyczna na specjalne zamówienie? U nas to możliwe.

3Czym wypełnione są ścianki mobilne akustyczne?

Zazwyczaj do wypełniania naszych ścianek akustycznych używamy filcu PET lub pianek akustycznych. Więcej o ich parametrach można dowiedzieć się na naszej stronie internetowej, w dokładnym opisie obu wypełnień.

Szukasz innowacyjnego rozwiązania? Znajdziemy je!

Nie znalazłeś rozwiązania dla siebie? Wymyślimy je!

NAPISZ DO NAS!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Omega System L. Polakowski, M. Serafińska – Polakowska s.c. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych stosowanych przez administratora znajdują się w Polityce prywatności.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Omega System L. Polakowski, M. Serafińska – Polakowska s.c. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych stosowanych przez administratora znajdują się w Polityce prywatności.