Panele akustyczne sufitowe i ścienne

Idealne rozwiązanie dla przestrzeni, które potrzebują poprawy akustyki.

Ścianki open space

Idealne rozwiązanie dla przestrzeni, które potrzebują poprawy akustyki.

Wygłuszanie sufitów i ścian

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

panele akustyczne sufitowe

Współcześnie coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z roli, jaką w naszym codziennym życiu odgrywa akustyka. Niezależnie czy chodzi o domowe studio nagraniowe czy biuro typu open space, jakość i intensywność dźwięku ma znaczenie. Niestety, im większa przestrzeń, tym trudniej jest osiągnąć prawidłową akustykę. O ile w przypadku stosunkowo niewielkich pomieszczeń często wystarczającym rozwiązaniem jest wstawienie kilku mebli oraz położenie wykładziny, tak w przypadku między innymi biur typu open space niezbędne jest zastosowanie dodatkowych elementów dźwiękochłonnych. Nie bez powodu panele akustyczne sufitowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem – pozwalają one poprawić akustykę biura, a co za tym idzie również komfort osób funkcjonujących w danej przestrzeni. W Omega System tworzymy panele sufitowe akustyczne na specjalne zamówienie naszych Klientów. Sprawdź, co wyróżnia nasze produkty na tle konkurencji!

 

Płyty akustyczne sufitowe jako rozwiązanie na uciążliwy hałas

Nikt nie lubi zbyt długo przebywać w hałaśliwych miejscach. O ile koncert czy piątkowa impreza to sposób na świetną zabawę, to w miejscu pracy, hotelu, sklepie lub placówkach publicznych hałas nie jest czymś szczególnie pożądanym. Zbyt długie narażenie na intensywne natężenie dźwięku może spowodować ogromny dyskomfort, a także skutecznie uniemożliwić skupienie się na poprawnym wykonywaniu obowiązków. Efekt? Masa błędów, przestój w pracy oraz niepotrzebny stres. Walka z hałasem może przebiegać na wielu płaszczyznach – jednym z nich jest eliminowanie źródeł nieprzyjemnych dźwięków. Nie zawsze jednak jest to w pełni możliwe. Co zrobić, kiedy hałas jest produkowany przez urządzenia biurowe czy częste rozmowy współpracowników? Rozwiązaniem może okazać się wygłuszenie pomieszczeń. Sufitowe panele akustyczne wykonane są z materiałów dźwiękochłonnych i mogą być zamontowane niemalże w każdym pomieszczeniu. To idealna opcja dla wszystkich osób, którym zależy na skutecznym, prostym, a przy tym estetycznym sposobie na wygłuszenie pomieszczeń, bez konieczności dokonywania diametralnego remontu. Wady akustyczne pomieszczeń to problem, na który najczęściej zwraca się uwagę dopiero po fakcie. Akustyczne panele sufitowe pomagają zredukować uciążliwe natężenie dźwięków, skracając czas pogłosu, stanowiąc przy tym doskonałą alternatywę dla podwieszanego sufitu. Jeżeli w pracy dręczy Cię uciążliwy hałas, oferowany przez nas panel akustyczny sufitowy może okazać się dla Ciebie prawdziwym wybawieniem.

panele akustyczne sufitowe
panele sufitowe akustyczne

Poznaj sufitowe panele akustyczne od Omega System

Panele akustyczne produkowane przez naszą firmę występują w dwóch postaciach: regulowanych paneli akustycznych oraz gąbek wygłuszających. Pierwsze z nich montowane są na suficie, natomiast drugie doskonale sprawdzą się również na ścianach. Oba warianty są bardzo łatwe w instalacji, przez co ich montaż nie powinien stanowić problemu nawet dla osób, które wykonują go po raz pierwszy. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla biur oraz instytucji publicznych, uważnie dobieramy materiały w celu osiągnięcia maksymalnej efektywności. Panele sufitowe wygłuszające posiadają wypełnienie w postaci pianek akustycznych, dodatkowo posiadając specjalne uchwyty z możliwością kompleksowej regulacji kąta nachylenia płaszczyzny panelu akustycznego, wykonanego z obojętnej na wibracje płyty. Gąbki wygłuszające to natomiast prostokątne panele z pianki akustycznej. Oba rozwiązania nadają się wszędzie tam, gdzie istnieje wysoka potrzeba ograniczenia hałasu oraz kompleksowego wygłuszenia pomieszczenia. Decydując się na panele sufitowe dźwiękochłonne z naszej firmy zyskujesz pewność, że podejmujesz się współpracy z profesjonalistami. Silent System to konstrukcje i rozwiązania powstałe po to, by ułatwić funkcjonowanie w hałaśliwym otoczeniu. Już dziś wybierz płyty akustyczne sufitowe konstruowane na wymiar, by w niedalekiej przyszłości cieszyć się pracą bez zakłóceń w postaci nadmiernego hałasu.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

1Ile kosztują płyty akustyczne sufitowe?

Cena za płyty akustyczne od Omega System jest ustalana indywidualnie; na koszt całej instalacji poprawiającej akustykę składa się bowiem wielkość pomieszczenia oraz wymiary sufitu, gdyż to między innymi właśnie one dyktują zapotrzebowanie na konkretną ilość płyt. Serdecznie zapraszamy do kontaktu po indywidualną wycenę sufitowego systemu akustyki, dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb.

2Czy panele akustyczne sufitowe można regulować?

Tak. W kolekcji produktów z serii Silent System znajdują się panele akustyczne sufitowe z możliwością regulacji kąta nachylenia, dzięki któremu możliwe jest pełne wykorzystanie zalet produktu w określonym pomieszczeniu.

3Gdzie najlepiej sprawdzą się panele sufitowe wygłuszające?

Oferowane przez nas panele sufitowe wygłuszające sprawdzą się wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba poprawy akustyki. Wbrew pozorom, nie chodzi wyłącznie o biura, lecz również sale wykładowe, placówki opieki medycznej, pokoje konferencyjne, hale koncertowe, lotniska oraz dworce. Możliwości jest naprawdę wiele, a nasz zespół jest w stanie stworzyć wygłuszenie dopasowane do konkretnych oczekiwań Klienta – podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań!

Nie znalazłeś rozwiązania dla siebie? Wymyślimy je!

NAPISZ DO NAS!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Omega System L. Polakowski, M. Serafińska – Polakowska s.c. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych stosowanych przez administratora znajdują się w Polityce prywatności.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Omega System L. Polakowski, M. Serafińska – Polakowska s.c. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych stosowanych przez administratora znajdują się w Polityce prywatności.