Kabiny akustyczne

Cisza na wyciągnięcie ręki

Ścianki open space

Idealne rozwiązanie dla przestrzeni, które potrzebują poprawy akustyki.

Kabiny akustyczne

BUDOWA

 • Wykonane są z paneli zbudowanych i łączonych w systemie profili aluminiowych SMART Wall
 • W ofercie są trzy różniące się kształtem modele
 • Do budowy kabin używane są dwa rodzaje materiałów akustycznychizolujących oraz tłumiących, zapewnia to zachowanie wysokich parametrów
  • Pianki akustyczne 30 mm – 90 mm lub
  • Płyty akustyczne z filcu PET 9 mm – 12 mm
  • Pianka o dużej gęstości AKU-PR 50 mm
 • Okładzina zewnętrzna i wewnętrzna dobierana jest do indywidualnych potrzeb
 • Kabiny akustyczne montowane są w prosty sposób i dostarczane zwykle do samodzielnego złożenia

Wyposażona w (opcje dodatkowe):

 • aktywną wentylację
 • oświetlenie z regulacją natężenia światła
 • kontakt 230 V
 • ładowarki USB
 • czujkę ruchu włączającą system
 • półkę

 

KOLORYSTYKA

 • Kolor wypełnień
  •  Płyty z filcu PET – do wyboru spośród około 40 kolorów bazowych
  • Pianki akustyczne – 7 kolorów
  • Szkło 
 • Budki mogą być wykonane w wersji jedno lub wielokolorowej


WŁAŚCIWOŚCI WYPEŁNIEŃ
 

Filc PET

Reakcja na ogień

 • EN 13501-1+A1: B-s2, d0

Absorpcja akustyczna 

 • DIN EN ISO 354: Class A
kabina akustyczna K01
kabina akustyczna
kabina akustyczna

Pianki akustyczne

Reakcja na ogień

 • samogasnący klasa E 13501-1:2010
 • trudnozapalny zgodnie z PN-EN 1021-1:2007

Absorpcja akustyczna dla pianek o grubości 50 mm – 90 mm

 • EN ISO 11654: Class A, 0.95s
 • EN 12758 RW 37 (0;-3) dB

Pianka AKU-PR

Reakcja na ogień

 • klasa palności – MVS 302 (sam produkt)
 • Bs1 d0 (produkt zasłonięty płytą gips-karton lub MgO,
  wg 13501-1+A1: 2010)

Izolacja akustyczna

grubość 50 mm (dB) – 13 (0,-2) 

Proste, skuteczne kabiny akustyczne w biurze i każdym miejscu publicznym

 • Są przeznaczone do każdego miejsca publicznego: holu, poczekalni, biblioteki, biura itp.
 • Materiały użyte do budowy są trwałe, odporne na ścieranie, nie kruszą się, są łatwe w utrzymaniu czystości.

Kabina K01

kabina akustyczna K01
kabina akustyczna K01

Rosnąca popularność coworkingu oraz biur urządzonych na otwartej przestrzeni ma w sobie wiele zalet. Warto jednak zauważyć, że praca w tego typu warunkach nierzadko wiąże się z dodatkowymi utrudnieniami w postaci uciążliwego hałasu. Przebywanie w takim miejscu pracy, gdzie ciągle jest głośno, znacząco obniża zdolność pracownika do skupienia się i prawidłowego wykonywania powierzonych mu zadań. Na szczęście, wraz z rosnącymi potrzebami pracowników biurowych pojawiają się również rozwiązania. Jednym z nich jest kabina akustyczna, prezentowana przez naszą firmę Omega System. To właśnie tam zaznasz upragnionej ciszy i relaksu, a także z powodzeniem skupisz się na obowiązkach, nie słysząc rozmów i hałasów dochodzących z zewnątrz. Czym właściwie są nasze kabiny dźwiękoszczelne i w jaki sposób mogą pomóc pracownikom w osiąganiu znacznie lepszych wyników? Chętnie Ci o tym opowiemy!

kabina akustyczna K01

Kabiny akustyczne to idealne rozwiązanie w hałaśliwych miejscach pracy

Kabina akustyczna do biura to wydzielona i wygłuszona konstrukcja, z której może skorzystać każdy pracownik potrzebujący w danym momencie najwyższego poziomu koncentracji i skupienia. To właśnie możliwość pracy w ciszy i zwiększenie poziomu prywatności sprawiły, że kabiny akustyczne do biura stały się tak popularne. W Omega System tworzymy nasze produkty z paneli zbudowanych i łączonych w systemie profili aluminiowych SMART Wall, do budowy używając również dwóch rodzajów akustycznych: izolujących oraz tłumiących. To właśnie one zapewniają zachowanie wysokich parametrów absorpcji akustycznej, która przekłada się na pozytywne doświadczenia pracownika znajdującego się w środku zabudowy. Kabina akustyczna to jeden z produktów kolekcji Silent System, powstałej po to, by polepszyć jakość pracy w biurach typu open space oraz przestrzeniach do pracy wspólnej (coworking). Wyposażona w dodatkowe opcje, może posiadać aktywną wentylację, oświetlenie z regulacją natężenia światła, kontakt do przyłączenia urządzenia, ładowarki USB, a także półkę na drobne gadżety. Kabiny akustyczne powstają na indywidualne zamówienie naszych Klientów, chcących zapewnić pracownikom najbardziej komfortowe warunki pracy. Szukasz konstrukcji, która uwolni Cię od uciążliwego hałasu? Wybierz kabinę akustyczną od Omega System. Gwarantujemy, że nie pożałujesz swojej decyzji.

Kabina K02

kabina akustyczna K02
kabina akustyczna K02
kabina akustyczna K02
kabina akustyczna K02

Kabina K03

Umieszczona zwykle przy ścianie, jej czwartą ścianę stanowi panel do niej przytwierdzony.

kabina akustyczna K03
kabina akustyczna K03
kabina akustyczna K03
kabina akustyczna K03

ELEMENTY

kabina akustyczna_elementy

Kabina akustyczna od Omega System zapewnia pełną dyskrecję w biznesie

Kabina akustyczna do biura stwarza prywatną przestrzeń, która sprzyja prowadzeniu ważnych rozmów telefonicznych czy spotkań online. To właśnie rozmowy wideokonferencyjne nierzadko wymagają stosownej oprawy; niełatwo jest wyobrazić sobie poważne negocjacje, w trakcie których ktoś w tle opowiada jak minął mu weekend czy też przenosi kubek kawy, roztaczając rozpraszający aromat napoju po całym biurze. Jako producent kabin akustycznych, dokonaliśmy starannej selekcji materiałów izolujących oraz tłumiących, decydując się wyłącznie na najlepsze warianty: filc PET, pianki akustyczne oraz piankę AKU-PR. Ponadto, materiały użyte do budowy naszych kabin akustycznych odznaczają się trwałością, są odporne na ścieranie, nie ulegają skruszeniu oraz są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. To właśnie te cechy czynią nasze kabiny akustyczne doskonałymi konstrukcjami. Udowadniamy, że połączenie trwałości, estetyki oraz funkcjonalności jest możliwe. Dowodem na to są liczne realizacje, jakie udało nam się stworzyć dla właścicieli biur czy obiektów publicznych. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my stworzymy kabiny akustyczne dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

1Gdzie jeszcze, oprócz biur, sprawdzą się kabiny akustyczne?

Kabiny akustyczne produkowane przez firmę Omega System sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje wysokie zapotrzebowanie na ciszę. Wbrew pozorom, ich zastosowanie obejmuje nie tylko biura, lecz również instytucje publiczne, takie jak hole, poczekalnie czy biblioteki.

2Ile kosztuje kabina akustyczna?

Cena kabiny akustycznej ustalana jest przez nas indywidualnie z Klientem. Na bazie przekazanych nam potrzeb oraz wytycznych dobieramy konkretne materiały i rozwiązania, od których specyfiki uzależniona jest ostateczna wycena. Potrzebujesz kabiny akustycznej na wymiar? Skontaktuj się z nami, by uzyskać indywidualną wycenę.

3Czy montaż kabiny akustycznej jest skomplikowany?

Nie. Kabiny akustyczne montowane są w naprawdę prosty sposób, który nie wymaga fachowej wiedzy. Zazwyczaj dostarczane są do samodzielnego złożenia, które nie jest w żaden sposób problematyczne.

Szukasz innowacyjnego rozwiązania? Znajdziemy je!

Nie znalazłeś rozwiązania dla siebie? Wymyślimy je!

NAPISZ DO NAS!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Omega System L. Polakowski, M. Serafińska – Polakowska s.c. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych stosowanych przez administratora znajdują się w Polityce prywatności.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Omega System L. Polakowski, M. Serafińska – Polakowska s.c. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych stosowanych przez administratora znajdują się w Polityce prywatności.