Ścianki akustyczne w biurze

Idealne rozwiązanie dla przestrzeni, które potrzebują poprawy akustyki.

Ścianki open space

Idealne rozwiązanie dla przestrzeni, które potrzebują poprawy akustyki.

Ścianka akustyczna ECO

Badania ukazują, że nasze środowisko akustyczne wpływa zarówno na samopoczucie, jak i skuteczność pracy. Z tego powodu konieczne jest uwzględnianie poziomu hałasu w planowaniu aranżacji miejsca pracy, niezależnie od wybranych rozwiązań oraz typu przestrzeni biurowej. W Omega System wierzymy, że zrównoważona akustyka w miejscu pracy sprzyja zdrowiu oraz sukcesom zawodowym pracowników. Dlatego stworzyliśmy Silent System – systemy akustyczne, do których zaliczamy między innymi ścianki akustyczne. Opracowana przez nas ścianka akustyczna wolnostojąca, stworzona wyłącznie z wysokogatunkowych komponentów i autorskich profili aluminiowych, to rozwiązanie polecane wszystkim właścicielom biur, którym zależy na poprawie komfortu i efektywności pracy. Uczyń przestrzeń pracy przyjazną skupieniu; poznaj ścianki akustyczne do biura opracowane przez ekspertów w kwestii wyciszania pomieszczeń.

 

ścianka akustyczna wolnostojąca

 

Ścianki wygłuszające a poprawa efektywności w biurze – co musisz wiedzieć?

Hałaśliwe miejsca pracy bardzo często wywołują irytację oraz utrudniają skupienie się. Efekty przeprowadzonych badań jasno potwierdzają, że wydajność naszej pracy spada, w momencie gdy w otoczeniu prowadzone są wyraźnie słyszalne i zrozumiałe rozmowy, niezwiązane z wykonywaną pracą. Wysoki poziom hałasu wpływa nie tylko na zdolność do koncentracji i wydajność pracy; stres, jaki dotyka niektórych pracowników w hałaśliwym środowisku, nierzadko negatywnie oddziałuje na cały organizm – doprowadzając do choroby wieńcowej czy nadciśnienia. Istnieje szczególny związek pomiędzy poziomem hałasu a spadkiem ergonomii pracy, który występuje wśród pracowników biurowych. Przedsiębiorcy stale szukają rozwiązania dla tego problemu. Przychodzimy więc z pomocą. Oferowane przez nas ścianki biurowe wygłuszające są w stanie uczynić przestrzeń o wiele bardziej przyjazną pracy, zapewniając skuteczne ograniczenie dźwięków generowanych przez otoczenie. Wizualne „odgrodzenie się” od otoczenia sprawia, że pracownikowi dużo łatwiej jest skupić się na wykonywanych zadaniach, a poczucie komfortu wynikające z prywatnej przestrzeni jest znacznie większe niż w przypadku braku odgrodzeń w postaci ścianek. Efekt? Lepsze wyniki firmy, dzięki wyższej efektywności funkcjonowania całego zespołu.

ścianka akustyczna wolnostojąca
ścianki akustyczne

 

 

Co wyróżnia nasze ścianki dźwiękochłonne?

Ścianki akustyczne biurowe zostały stworzone z myślą o potrzebach współczesnych biur. Różne osoby różnie postrzegają komfort akustyczny – innowacyjne przestrzenie biurowe powinny natomiast spełniać potrzeby wszystkich pracowników, w każdej sytuacji. Tworząc nasze ścianki wygłuszające, używamy materiałów takich jak izolatory akustyczne o bardzo dużej gęstości, wykonane na bazie kompozytu z pianek. Głównym zadaniem materiału jest przede wszystkim zmniejszanie ilości hałasu, jaki przedostaje się z jednego pomieszczenia do innego bądź z zewnątrz do środka pomieszczeń. Oprócz tego, wykorzystujemy również pianki poprawiające akustykę wewnątrz pomieszczeń oraz płyty akustyczne filc PET, łączące w sobie wszystkie zalety filcu wełnianego oraz kompozytowego. Tego typu elementy są bardzo proste w montażu, a różnorodność kolorystyczna dostępna w Omega System sprawia, że ścianki biurowe wygłuszające mogą dodatkowo wpływać na wystrój pomieszczenia. Nasze ścianki akustyczne biurowe to ukłon w stronę wszystkich pracowników biurowych i ich potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zamówienia indywidualnego systemu akustycznego do własnej przestrzeni biurowej. Działamy szybko, sprawnie i precyzyjnie – możesz na nas liczyć.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

1Czy ścianki akustyczne da się przesuwać?

Tak. W Omega System przedstawiamy innowacyjne rozwiązania, jakimi są mobilne ścianki wygłuszające. To, co czyni je wyjątkowymi to fakt, że pasują do każdego pomieszczenia – układaj je jak chcesz, przesuwaj i zmieniaj kombinacje tak, jak Ci wygodnie. Nasze produkty odpowiadają dynamicznie zmieniającym się potrzebom Klientów, dostosowując się do ich własnych, indywidualnych wizji.

2Czym wypełnione są ścianki wygłuszające od Omega System?

W naszej firmie stosujemy kilka rodzajów wypełnień akustycznych: służących do izolacji akustycznej oraz do absorpcji dźwięków. Znajdziesz u nas gąbki Professional, Decor, filc PET, piankę AKU-PR, poliwęglan lity, a także szkło o podwyższonych parametrach tłumiących dźwięki. Ty decydujesz, jaki materiał zostanie zastosowany w wybranym przez Ciebie systemie.

3Czy ścianki akustyczne do biura są wytrzymałe?

Podczas produkcji naszych ścianek akustycznych przykładamy ogromną uwagę do trwałości i odporności produktów na uszkodzenia mechaniczne. Większość opracowanych przez nas rozwiązań to zastrzeżone wzory przemysłowe, zaś niektóre objęte są ochroną patentową. Czuwamy nad tym, by każde zamówienie zostało dopracowane pod każdym kątem przed jego wyruszeniem prosto do Klienta. Postaw na ścianki dźwiękochłonne Silent System!

Nie znalazłeś rozwiązania dla siebie? Wymyślimy je!

NAPISZ DO NAS!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Omega System L. Polakowski, M. Serafińska – Polakowska s.c. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych stosowanych przez administratora znajdują się w Polityce prywatności.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Omega System L. Polakowski, M. Serafińska – Polakowska s.c. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych stosowanych przez administratora znajdują się w Polityce prywatności.